35. schůze, 159. hlasování, 24. října 2019, 09:56
Písemná interpelace M. Pekarové Adamové na A. Schillerovou ve věci pod
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 93 | Je třeba: 47
A Ano: 36 | N Ne: 47 | 0 Nepřihlášen: 52 | M Omluven: 55 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- M Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- A Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- 0 František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- A Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- M Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- M Jan Volný
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 6M Omluven: 3)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- 0 Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- M František Navrkal
- M Jan Richter
- N Pavel Růžička
- 0 Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- M Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- A Jan Farský
- M Dominik Feri
- M Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- M David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- 0 Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- M David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- 0 Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- M Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- 0 Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 6)
- 0 Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- M Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- N Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 8 | 4 | 1 | 6 |
Jihočeský | 13 | 1 | 3 | 5 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 2 | 2 | 3 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 0 | 4 | 6 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 2 | 7 | 1 | 7 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 6 | 6 | 2 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 1 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 1 | 1 | 3 |
Vysočina | 10 | 3 | 2 | 2 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 6 | 9 | 1 | 5 |
Olomoucký | 12 | 1 | 2 | 3 | 0 | 6 |
Zlínský | 12 | 2 | 3 | 3 | 0 | 4 |
Celkem | 200 | 36 | 47 | 52 | 10 | 55 |