35. schůze, 203. hlasování, 5. listopadu 2019, 14:48
Návrh doporučení Rady o přístupu prac.a OSVČ k soc.ochraně
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 178 | Je třeba: 90
A Ano: 95 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 4 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 79 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13Z Zdržel se: 10M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- Z Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- Z František Navrkal
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 11)
- A Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- N Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- A Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 2Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- A Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- N Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 5)
- Z Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- A Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7Z Zdržel se: 3)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9Z Zdržel se: 9M Omluven: 5)
- Z Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- M Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 13 | 0 | 0 | 10 | 3 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Ústecký | 13 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 1 | 1 | 11 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 2 | 0 | 10 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 0 | 9 | 5 |
Olomoucký | 12 | 6 | 1 | 0 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 |
Celkem | 200 | 95 | 4 | 4 | 79 | 18 |