35. schůze, 228. hlasování, 6. listopadu 2019, 17:26
Vl. n. z. kterým se mění některé zákony v oblasti daní - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 134 | Je třeba: 68
A Ano: 39 | N Ne: 6 | 0 Nepřihlášen: 46 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 89 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 10M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- 0 František Vácha
- N Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- 0 Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- M Jan Volný
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A František Navrkal
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- M Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- M Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 11M Omluven: 3)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- 0 Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- 0 Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- 0 Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- 0 Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- N Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- 0 Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- 0 Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 5 | 0 | 9 | 10 | 2 |
Jihočeský | 13 | 2 | 1 | 3 | 6 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 2 | 6 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 13 | 2 | 0 | 0 | 9 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 0 | 9 | 7 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 1 | 5 | 11 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 2 | 6 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 2 | 4 | 2 |
Vysočina | 10 | 2 | 1 | 2 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 2 | 6 | 8 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 1 | 6 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 3 | 4 | 4 |
Celkem | 200 | 39 | 6 | 46 | 89 | 20 |