35. schůze, 246. hlasování, 6. listopadu 2019, 19:26
Novela z. o VZP ČR a o zaměstnaneckých pojišťovnách
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 80 | N Ne: 50 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- A Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- N Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- 0 František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 3M Omluven: 2)
- N Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- N František Navrkal
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- A Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- M Jan Farský
- Z Dominik Feri
- M Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- 0 Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- A David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- N Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- Z David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 11 | 7 | 2 | 3 | 3 |
Jihočeský | 13 | 5 | 3 | 4 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 3 | 0 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 8 | 2 | 0 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 7 | 4 | 6 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 4 | 2 | 3 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 3 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 0 | 1 | 2 |
Vysočina | 10 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 6 | 1 | 5 | 3 |
Olomoucký | 12 | 4 | 3 | 1 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 1 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 80 | 50 | 19 | 25 | 26 |