35. schůze, 254. hlasování, 6. listopadu 2019, 21:34
Novela z. - exekuční řád
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 127 | Je třeba: 64
A Ano: 8 | N Ne: 56 | 0 Nepřihlášen: 36 | M Omluven: 37 | Z Zdržel se: 63 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- M Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- N Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- N Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- N František Vácha
- M Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- N Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- N František Navrkal
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- Z Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- M Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- N Jan Farský
- N Dominik Feri
- M Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- 0 Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- Z David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10M Omluven: 3)
- 0 Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- N Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- 0 David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- 0 Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- N Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- 0 Milan Feranec
- M Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 1 | 8 | 4 | 7 | 6 |
Jihočeský | 13 | 1 | 3 | 1 | 5 | 3 |
Plzeňský | 11 | 1 | 2 | 1 | 5 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 13 | 0 | 5 | 0 | 6 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 6 | 7 | 6 | 5 |
Liberecký | 8 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 5 | 4 | 10 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 1 | 6 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 |
Vysočina | 10 | 1 | 2 | 1 | 4 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 10 | 4 | 4 | 3 |
Olomoucký | 12 | 0 | 3 | 3 | 2 | 4 |
Zlínský | 12 | 0 | 2 | 2 | 5 | 3 |
Celkem | 200 | 8 | 56 | 36 | 63 | 37 |