35. schůze, 291. hlasování, 8. listopadu 2019, 10:07
N.z. o právu na digitální služby
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 33 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 2 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 73 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- A Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- N Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- M František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- M Jan Volný
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- A František Navrkal
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 3)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- Z Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- N David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 9Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- M Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- N David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 9M Omluven: 5)
- Z Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 5 | 9 | 2 | 7 | 3 |
Jihočeský | 13 | 0 | 4 | 0 | 6 | 3 |
Plzeňský | 11 | 1 | 3 | 0 | 5 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 7 | 0 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 2 | 0 | 9 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 9 | 0 | 7 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 0 | 4 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 2 | 0 | 5 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 5 | 0 | 9 | 5 |
Olomoucký | 12 | 1 | 4 | 0 | 5 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 3 | 0 | 4 | 3 |
Celkem | 200 | 33 | 60 | 2 | 73 | 32 |