35. schůze, 301. hlasování, 8. listopadu 2019, 11:02
Novela z. o podmín. obchod. s povol. na emise skl. plynů - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 28 | N Ne: 122 | 0 Nepřihlášen: 1 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 17 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- N Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- M František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- M Jan Volný
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 11M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- A František Navrkal
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 11Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- N Marek Benda
- M Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- N Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- N Jan Farský
- Z Dominik Feri
- N Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- Z Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 6M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- N Petr Pávek
- N David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 14Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- N Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 6M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- N Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 7M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- N David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 7M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 12Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- N Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- N Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 3 | 16 | 1 | 3 | 3 |
Jihočeský | 13 | 0 | 9 | 0 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 1 | 7 | 0 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 11 | 0 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 11 | 0 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 14 | 0 | 2 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 6 | 0 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 7 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 7 | 0 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 12 | 0 | 4 | 5 |
Olomoucký | 12 | 2 | 7 | 0 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 0 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 28 | 122 | 1 | 17 | 32 |