39. schůze, 88. hlasování, 29. listopadu 2019, 09:13
Novela z. o oceňování majetku
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 142 | Je třeba: 72
A Ano: 126 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 24 | M Omluven: 34 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- A František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 9M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A František Navrkal
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- 0 Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- A Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- 0 Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 9M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- 0 Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 15 | 0 | 2 | 4 | 5 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 8 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 0 | 6 | 3 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 2 | 2 | 6 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 126 | 0 | 24 | 16 | 34 |