39. schůze, 90. hlasování, 29. listopadu 2019, 10:08
Novela z. o léčivech - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 45 | N Ne: 49 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 60 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- 0 Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- 0 František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- M Jan Volný
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- Z František Navrkal
- M Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- N Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- Z Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- 0 Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- 0 Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- N Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 7)
- M Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 5 | 5 | 2 | 10 | 4 |
Jihočeský | 13 | 4 | 3 | 2 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 3 | 0 | 4 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 2 | 4 | 0 | 4 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 3 | 5 | 9 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 5 | 0 | 6 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 0 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 0 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 4 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 4 | 1 | 6 | 7 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 1 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 2 | 4 | 2 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 45 | 49 | 15 | 60 | 31 |