39. schůze, 398. hlasování, 18. prosince 2019, 12:29
Novela z. - živnostenský zákon
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 178 | Je třeba: 90
A Ano: 153 | N Ne: 11 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 11 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 18N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4N Ne: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- Z František Navrkal
- A Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- M Jan Farský
- A Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- A Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6N Ne: 1M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- A David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 18Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 9Z Zdržel se: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- A Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 9N Ne: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 19N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 11Z Zdržel se: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 18 | 1 | 3 | 2 | 2 |
Jihočeský | 13 | 9 | 1 | 2 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 9 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 10 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 15 | 4 | 0 | 2 | 3 |
Liberecký | 8 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 18 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 9 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 9 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 7 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 19 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 11 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 153 | 11 | 11 | 14 | 11 |