40. schůze, 24. hlasování, 22. ledna 2020, 09:37
Novela z. o pozemních komunikacích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 182 | Je třeba: 92
A Ano: 13 | N Ne: 151 | 0 Nepřihlášen: 6 | M Omluven: 12 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- M Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- N Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 9M Omluven: 1)
- N Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 5)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- N František Navrkal
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 13Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- N Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- N Jan Farský
- A Dominik Feri
- N Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- N Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- A Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- N Petr Pávek
- N David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 21M Omluven: 1)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- N Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 9Z Zdržel se: 2)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- N Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 190 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- N Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- N Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 11Z Zdržel se: 1)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- N Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (N Ne: 9Z Zdržel se: 3)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- N Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 3 | 16 | 2 | 1 | 4 |
Jihočeský | 13 | 1 | 9 | 1 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 9 | 0 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 0 | 10 | 0 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 13 | 0 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 21 | 0 | 0 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 9 | 0 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 8 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 6 | 1 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 19 | 1 | 1 | 1 |
Olomoucký | 12 | 0 | 11 | 0 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 0 | 9 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 13 | 151 | 6 | 18 | 12 |