40. schůze, 51. hlasování, 22. ledna 2020, 15:17
Vl.n.ú.z. o volebních obvodech pro volby do Senátu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 55 | N Ne: 12 | 0 Nepřihlášen: 25 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 95 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 12M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- Z Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- M František Vácha
- N Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A František Navrkal
- Z Jan Richter
- N Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- Z David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 6)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- Z David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 12)
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 1 | 4 | 12 | 2 |
Jihočeský | 13 | 2 | 1 | 1 | 6 | 3 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 0 | 5 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 2 | 2 | 6 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 0 | 3 | 8 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 2 | 2 | 11 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 2 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 0 | 6 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 1 | 5 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 1 | 4 | 12 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 2 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 0 | 2 | 7 | 1 |
Celkem | 200 | 55 | 12 | 25 | 95 | 13 |