40. schůze, 170. hlasování, 30. ledna 2020, 11:00
Písemná interpelace O. Profanta na A. Babiše ve věci interpelace na př
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 100 | Je třeba: 51
A Ano: 83 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 46 | M Omluven: 54 | Z Zdržel se: 17 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- M Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- A František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- 0 Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A František Navrkal
- M Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 80 Nepřihlášen: 7M Omluven: 9)
- 0 Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- M Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- M Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 8M Omluven: 3)
- 0 Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- 0 Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- 0 Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- 0 Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- 0 Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- M Radim Fiala
- 0 Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 13 | 0 | 7 | 1 | 5 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 3 | 0 | 1 | 2 | 7 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 0 | 7 | 0 | 9 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 8 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 0 | 2 | 4 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 2 | 4 | 2 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 0 | 8 | 1 | 6 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 3 | 2 | 5 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 83 | 0 | 46 | 17 | 54 |