40. schůze, 203. hlasování, 31. ledna 2020, 13:38
Novela z. o pojistném na veřejné zdravotní pojištění
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 332).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 131 | Je třeba: 66
A Ano: 74 | N Ne: 55 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 55 | Z Zdržel se: 2 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 100 Nepřihlášen: 2M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- M Milan Pour
- N Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- N Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- N František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- N Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- A Jan Volný
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- N František Navrkal
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 1M Omluven: 7)
- A Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- M Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- M Jan Farský
- N Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- N Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- A Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 4M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
(žádost o opravu záznamu) - M Petr Pávek
- A David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 3M Omluven: 9)
- M Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- A Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 3M Omluven: 4)
- N Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 4M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 5)
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- 0 Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 10 | 2 | 0 | 6 |
Jihočeský | 13 | 7 | 4 | 1 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 1 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 10 | 1 | 0 | 7 |
Liberecký | 8 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 3 | 0 | 0 | 9 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 2 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 |
Vysočina | 10 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 6 | 4 | 0 | 5 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 2 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 |
Celkem | 200 | 74 | 55 | 14 | 2 | 55 |