40. schůze, 305. hlasování, 12. února 2020, 18:56
Novela ústav. z. - Ústava ČR
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 31 | N Ne: 94 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- M František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- N František Navrkal
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- M Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- Z Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- N Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- 0 Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- M Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- M David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- 0 Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- 0 Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 4M Omluven: 4)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 5 | 12 | 4 | 4 | 1 |
Jihočeský | 13 | 2 | 5 | 2 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 6 | 1 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 8 | 1 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 8 | 2 | 5 | 4 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 13 | 3 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 5 | 3 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 5 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 11 | 2 | 6 | 1 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 4 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 2 | 6 | 2 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 31 | 94 | 27 | 28 | 20 |