41. schůze, 57. hlasování, 6. března 2020, 09:09
Novela z. o oceňování majetku
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 133 | Je třeba: 67
A Ano: 104 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 48 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- 0 František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- M Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- 0 Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- Z František Navrkal
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 9)
- A Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- A Jan Farský
- M Dominik Feri
- M Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- M Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2)
- 0 Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- A Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- A Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- A Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- M Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6M Omluven: 6)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 13 | 0 | 4 | 4 | 5 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 7 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 0 | 2 | 5 | 9 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 1 | 5 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 3 | 2 | 7 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 2 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Celkem | 200 | 104 | 0 | 19 | 29 | 48 |