44. schůze, 179. hlasování, 8. dubna 2020, 22:39
Vl.n.z.o opatř.ke zmírnění dopadů SARS CoV-2 na nájemce byt.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 97 | Je třeba: 49
A Ano: 23 | N Ne: 41 | 0 Nepřihlášen: 1 | M Omluven: 102 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 8)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- M Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- N Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- M František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- Z Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- M František Navrkal
- M Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 8)
- Z Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- M Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- M Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 16)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- M Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- M Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 8)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- N Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 3M Omluven: 6)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- M Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 14)
- A Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- M Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- M Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- N Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 3M Omluven: 7)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 4 | 1 | 7 | 8 |
Jihočeský | 13 | 1 | 3 | 0 | 3 | 6 |
Plzeňský | 11 | 1 | 3 | 0 | 1 | 6 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Ústecký | 13 | 1 | 3 | 0 | 3 | 6 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 2 | 0 | 8 | 8 |
Liberecký | 8 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 5 | 0 | 1 | 16 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 2 | 0 | 1 | 8 |
Pardubický | 10 | 1 | 3 | 0 | 1 | 5 |
Vysočina | 10 | 1 | 3 | 0 | 0 | 6 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 4 | 0 | 2 | 14 |
Olomoucký | 12 | 1 | 4 | 0 | 2 | 5 |
Zlínský | 12 | 2 | 3 | 0 | 0 | 7 |
Celkem | 200 | 23 | 41 | 1 | 33 | 102 |