45. schůze, 26. hlasování, 21. dubna 2020, 16:04
Novela z. o spotřebních daních v souv.s výskytem koronaviru
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 189 | Je třeba: 95
A Ano: 53 | N Ne: 16 | 0 Nepřihlášen: 3 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 120 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 2Z Zdržel se: 14M Omluven: 1)
- Z Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- Z František Vácha
- N Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 10)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- Z František Navrkal
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 14M Omluven: 1)
- Z Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 13)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- 0 Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 7)
- N Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 1Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- A Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- 0 Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 8)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 9 | 2 | 0 | 14 | 1 |
Jihočeský | 13 | 4 | 1 | 0 | 7 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 0 | 7 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Ústecký | 13 | 3 | 0 | 0 | 10 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 1 | 1 | 14 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 4 | 0 | 13 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 1 | 9 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 0 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 1 | 0 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 1 | 0 | 11 | 1 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 1 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 2 | 0 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 53 | 16 | 3 | 120 | 8 |