49. schůze, 118. hlasování, 29. května 2020, 16:27
Vl.n.z.,kterým se mění některé daň.zák.v souv.s koronavirem - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 36 | N Ne: 64 | 0 Nepřihlášen: 6 | M Omluven: 34 | Z Zdržel se: 60 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 5)
- N Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- A František Navrkal
- M Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11M Omluven: 5)
- Z Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 7Z Zdržel se: 7M Omluven: 8)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 7M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- N Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- Z Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- A Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 5 | 7 | 1 | 9 | 4 |
Jihočeský | 13 | 4 | 4 | 0 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 13 | 3 | 6 | 0 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 2 | 2 | 11 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 7 | 0 | 7 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 7 | 0 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 0 | 2 | 2 |
Vysočina | 10 | 2 | 4 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 6 | 2 | 6 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 2 | 0 | 3 | 5 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 1 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 36 | 64 | 6 | 60 | 34 |