51. schůze, 1. hlasování, 18. června 2020, 09:01
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 91 | Je třeba: 46
A Ano: 84 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 54 | M Omluven: 55 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- A František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- 0 Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- 0 Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A František Navrkal
- M Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- 0 Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 9M Omluven: 8)
- A Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- 0 Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- 0 Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3M Omluven: 6)
- M Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- 0 Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- 0 Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- 0 David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- 0 Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- M Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- 0 Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- 0 Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 0 | 8 | 1 | 7 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 5 | 0 | 4 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 0 | 9 | 0 | 8 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 3 | 0 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 3 | 1 | 4 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 6 | 1 | 7 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 6 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 5 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 84 | 0 | 54 | 7 | 55 |