56. schůze, 43. hlasování, 10. července 2020, 11:46
Informace premiéra o pozici vlády k Plánu na podporu oživení Evropy
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 108 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 43 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- A Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- M František Vácha
- A Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A František Navrkal
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- A Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- M Jan Farský
- M Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- M Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11Z Zdržel se: 7M Omluven: 5)
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 18 | 0 | 1 | 4 | 3 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 0 | 3 | 4 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 7 | 0 | 2 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 0 | 1 | 6 | 5 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 1 | 4 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 0 | 7 | 5 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 108 | 0 | 9 | 40 | 43 |