58. schůze, 51. hlasování, 16. září 2020, 11:52
Novela z. na ochranu zvířat proti týrání - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 101 | Je třeba: 51
A Ano: 11 | N Ne: 46 | 0 Nepřihlášen: 1 | M Omluven: 98 | Z Zdržel se: 44 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 15)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- M František Petrtýl
- N Milan Pour
- M Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- M Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- A František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 8)
- Z Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- M František Navrkal
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 14)
- M Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- M Jan Farský
- M Dominik Feri
- N Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- M Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- M David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 10)
- N Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- N Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- M David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 10)
- N Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- M Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- Z Irena Blažková
- N Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- M Milan Feranec
- N Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 2 | 7 | 0 | 2 | 15 |
Jihočeský | 13 | 2 | 5 | 0 | 3 | 3 |
Plzeňský | 11 | 0 | 1 | 0 | 2 | 8 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Ústecký | 13 | 1 | 3 | 0 | 4 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 3 | 0 | 6 | 14 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 4 | 0 | 7 | 10 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 2 | 0 | 4 | 4 |
Pardubický | 10 | 0 | 3 | 0 | 1 | 6 |
Vysočina | 10 | 0 | 3 | 0 | 4 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 7 | 0 | 4 | 10 |
Olomoucký | 12 | 0 | 3 | 0 | 2 | 7 |
Zlínský | 12 | 0 | 5 | 1 | 3 | 3 |
Celkem | 200 | 11 | 46 | 1 | 44 | 98 |