58. schůze, 65. hlasování, 16. září 2020, 12:23
Novela z. na ochranu zvířat proti týrání - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 101 | Je třeba: 51
A Ano: 17 | N Ne: 29 | 0 Nepřihlášen: 1 | M Omluven: 98 | Z Zdržel se: 55 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 14)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- M František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- M Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- M Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- N Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- Z František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 8)
- Z Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- M František Navrkal
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 14)
- M Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- M Jan Farský
- M Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- M Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- N Petr Pávek
- M David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 10)
- Z Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- M David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- Z Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 10)
- A Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- M Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- Z Irena Blažková
- Z Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- M Milan Feranec
- N Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- N Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 1 | 3 | 0 | 8 | 14 |
Jihočeský | 13 | 2 | 3 | 0 | 3 | 5 |
Plzeňský | 11 | 1 | 0 | 0 | 2 | 8 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Ústecký | 13 | 0 | 6 | 0 | 2 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 1 | 0 | 6 | 14 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 3 | 0 | 6 | 10 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 0 | 5 | 4 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 |
Vysočina | 10 | 0 | 3 | 0 | 4 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 4 | 0 | 5 | 10 |
Olomoucký | 12 | 0 | 2 | 0 | 4 | 6 |
Zlínský | 12 | 1 | 3 | 1 | 4 | 3 |
Celkem | 200 | 17 | 29 | 1 | 55 | 98 |