58. schůze, 108. hlasování, 17. září 2020, 12:47
Podpora soukromých subjektů v živé kultuře
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 77 | Je třeba: 39
A Ano: 23 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 1 | M Omluven: 122 | Z Zdržel se: 54 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 10)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- M František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- M Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 8)
- Z Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- M Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- M František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (Z Zdržel se: 3M Omluven: 8)
- Z Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 9)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- M František Navrkal
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
- M Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 15)
- Z Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- M Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- Z David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 12)
- M Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (Z Zdržel se: 1M Omluven: 10)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 19)
- A Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- M Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- M Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- M Irena Blažková
- Z Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 5 | 0 | 1 | 10 | 10 |
Jihočeský | 13 | 2 | 0 | 0 | 3 | 8 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 0 | 3 | 8 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Ústecký | 13 | 2 | 0 | 0 | 2 | 9 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 0 | 0 | 5 | 15 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 0 | 0 | 8 | 12 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 0 | 1 | 10 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 |
Vysočina | 10 | 1 | 0 | 0 | 4 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 0 | 0 | 1 | 19 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 0 | 3 | 7 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 0 | 6 | 5 |
Celkem | 200 | 23 | 0 | 1 | 54 | 122 |