60. schůze, 20. hlasování, 30. září 2020, 17:28
Informace vlády k zamýšlenému vyhlášení nouzového stavu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 100 | Je třeba: 51
A Ano: 70 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 2 | M Omluven: 98 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 12)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- M František Petrtýl
- A Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- M František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3M Omluven: 8)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- M Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 10)
- A Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- M František Navrkal
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- M Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 9)
- Z Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- M Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- M Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- Z David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9Z Zdržel se: 5M Omluven: 8)
- M Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 13)
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- M Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- M Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- A Irena Blažková
- M Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 0 | 1 | 3 | 12 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 0 | 3 | 5 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 0 | 0 | 8 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Ústecký | 13 | 2 | 0 | 0 | 1 | 10 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 0 | 1 | 2 | 9 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 0 | 0 | 5 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 0 | 0 | 2 | 13 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 0 | 2 | 6 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 0 | 2 | 7 |
Celkem | 200 | 70 | 0 | 2 | 30 | 98 |