73. schůze, 5. hlasování, 26. listopadu 2020, 10:27
Vl.n.z.o opatřeních k přechodu ČR k nízkouhlíkové energetice
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 94 | Je třeba: 48
A Ano: 32 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 0 | M Omluven: 106 | Z Zdržel se: 59 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 14)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- M Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- M Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- Z Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- M Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- M Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- A František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 8)
- A Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- M Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 4)
- M Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- M František Navrkal
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- M Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7Z Zdržel se: 5M Omluven: 12)
- M Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- A Jan Farský
- M Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3M Omluven: 5)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- M David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 14)
- M Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- M Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- M David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- M Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 14)
- M Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- M Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- M Irena Blažková
- M Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 5 | 0 | 0 | 7 | 14 |
Jihočeský | 13 | 2 | 0 | 0 | 4 | 7 |
Plzeňský | 11 | 1 | 0 | 0 | 2 | 8 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Ústecký | 13 | 1 | 0 | 0 | 8 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 0 | 0 | 5 | 12 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 0 | 0 | 6 | 14 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 0 | 4 | 4 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 0 | 3 | 3 |
Vysočina | 10 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 0 | 0 | 8 | 14 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 0 | 4 | 6 |
Zlínský | 12 | 1 | 1 | 0 | 3 | 7 |
Celkem | 200 | 32 | 3 | 0 | 59 | 106 |