78. schůze, 7. hlasování, 22. prosince 2020, 18:10
Návrh na vyslovení souhlasu PS s prodloužením doby nouzového stavu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 104 | Je třeba: 53
A Ano: 55 | N Ne: 29 | 0 Nepřihlášen: 0 | M Omluven: 96 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 9)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- N Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- M František Petrtýl
- A Milan Pour
- N Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- N Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- M František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- N Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 2M Omluven: 7)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- M František Navrkal
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- M Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 8)
- A Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- N Jan Farský
- N Dominik Feri
- N Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- A Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 2M Omluven: 3)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 10)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- N Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- M Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 1M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- M Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- M Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- M Jaroslav Vymazal
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 14)
- Z Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- M Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- M Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Irena Blažková
- A Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- A Milan Feranec
- N Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 10)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 6 | 0 | 3 | 9 |
Jihočeský | 13 | 6 | 1 | 0 | 1 | 5 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Ústecký | 13 | 4 | 2 | 0 | 0 | 7 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 5 | 0 | 4 | 8 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 3 | 0 | 2 | 10 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 0 | 0 | 5 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 |
Vysočina | 10 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 4 | 0 | 4 | 14 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 0 | 1 | 10 |
Celkem | 200 | 55 | 29 | 0 | 20 | 96 |