79. schůze, 26. hlasování, 19. ledna 2021, 18:23
Vl.n. z. o prověřování zahraničních investic - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 172 | Je třeba: 87
A Ano: 24 | N Ne: 85 | 0 Nepřihlášen: 8 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 63 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 6)
- N Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- M Jan Jakob
- A František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- N Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- Z František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- A František Navrkal
- N Jaroslava Puntová
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 10Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- N Dominik Feri
- N Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- N Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- N David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 11Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- N Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- N David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- M Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Jaroslav Vymazal
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 10Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- Z Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Irena Blažková
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- N Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 1 | 9 | 4 | 6 | 6 |
Jihočeský | 13 | 1 | 5 | 1 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 5 | 0 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 7 | 1 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 10 | 0 | 6 | 2 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 11 | 0 | 6 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 0 | 5 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 0 | 3 | 2 |
Vysočina | 10 | 1 | 3 | 0 | 5 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 10 | 0 | 8 | 3 |
Olomoucký | 12 | 1 | 7 | 2 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 5 | 0 | 4 | 2 |
Celkem | 200 | 24 | 85 | 8 | 63 | 20 |