80. schůze, 4. hlasování, 21. ledna 2021, 19:01
Návrh na vyslovení souhlasu PS s prodloužením doby nouzového stavu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 104 | Je třeba: 53
A Ano: 97 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 0 | M Omluven: 96 | Z Zdržel se: 6 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11M Omluven: 15)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- A Jan Jakob
- M František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- M Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 1M Omluven: 5)
- N Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- M František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5M Omluven: 6)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- M František Navrkal
- A Jaroslava Puntová
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13Z Zdržel se: 1M Omluven: 10)
- A Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4M Omluven: 4)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- M Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- M David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11M Omluven: 11)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4M Omluven: 7)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6M Omluven: 4)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- M Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12M Omluven: 11)
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- M Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- M Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Irena Blažková
- M Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 11 | 0 | 0 | 0 | 15 |
Jihočeský | 13 | 7 | 1 | 0 | 0 | 5 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 13 | 7 | 0 | 0 | 1 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 0 | 0 | 1 | 10 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 0 | 0 | 11 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 0 | 0 | 7 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 0 | 0 | 11 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 0 | 1 | 5 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 0 | 2 | 7 |
Celkem | 200 | 97 | 1 | 0 | 6 | 96 |