80. schůze, 10. hlasování, 21. ledna 2021, 19:07
Návrh na vyslovení souhlasu PS s prodloužením doby nouzového stavu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 101 | Je třeba: 51
A Ano: 15 | N Ne: 9 | 0 Nepřihlášen: 0 | M Omluven: 99 | Z Zdržel se: 77 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 16)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- Z Jan Jakob
- M František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- M Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 5)
- N Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- M František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- A Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- M František Navrkal
- Z Jaroslava Puntová
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 10)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- N Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- M Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- M David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 11)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 8)
- Z Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- M David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- Z Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- M Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- Z Jaroslav Vymazal
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 11)
- M Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- M Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- M Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- M Irena Blažková
- M Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- M Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (Z Zdržel se: 4M Omluven: 8)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- M Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 1 | 1 | 0 | 8 | 16 |
Jihočeský | 13 | 0 | 1 | 0 | 7 | 5 |
Plzeňský | 11 | 1 | 0 | 0 | 4 | 6 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 13 | 0 | 2 | 0 | 7 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 1 | 0 | 7 | 10 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 0 | 0 | 10 | 11 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 0 | 2 | 8 |
Pardubický | 10 | 1 | 1 | 0 | 4 | 4 |
Vysočina | 10 | 0 | 0 | 0 | 6 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 1 | 0 | 9 | 11 |
Olomoucký | 12 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 |
Zlínský | 12 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 |
Celkem | 200 | 15 | 9 | 0 | 77 | 99 |