79. schůze, 190. hlasování, 27. ledna 2021, 10:26
N.z.o veřejně prospěšných společnostech bytových
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 89 | Je třeba: 45
A Ano: 11 | N Ne: 37 | 0 Nepřihlášen: 0 | M Omluven: 111 | Z Zdržel se: 41 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 17)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Jan Jakob
- N František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- M Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- Z Miroslav Samaš
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- Z Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- M Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- A František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- M Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- N Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- N Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- M František Navrkal
- Z Jaroslava Puntová
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 14)
- Z Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- N Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- A Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- M Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- M David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 12)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- N Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- Z David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- M Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- M Jaroslav Vymazal
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 11)
- Z Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- Z Irena Blažková
- Z Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- N Milan Feranec
- M Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 1 | 4 | 0 | 4 | 17 |
Jihočeský | 13 | 1 | 2 | 0 | 3 | 7 |
Plzeňský | 11 | 1 | 2 | 0 | 1 | 7 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 |
Ústecký | 13 | 2 | 2 | 0 | 3 | 6 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 4 | 0 | 4 | 14 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 3 | 0 | 6 | 12 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 4 | 0 | 1 | 6 |
Pardubický | 10 | 1 | 1 | 0 | 2 | 6 |
Vysočina | 10 | 0 | 2 | 0 | 2 | 6 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 5 | 0 | 6 | 11 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 0 | 2 | 6 |
Zlínský | 12 | 0 | 3 | 0 | 4 | 5 |
Celkem | 200 | 11 | 37 | 0 | 41 | 111 |