79. schůze, 322. hlasování, 10. února 2021, 11:04
Vl.n.z.o opatřeních k přechodu ČR k nízkouhlíkové energetice
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 84 | Je třeba: 43
A Ano: 23 | N Ne: 43 | 0 Nepřihlášen: 0 | M Omluven: 116 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 20)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Jan Jakob
- M František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- M Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- M Miroslav Samaš
- M Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- N Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- M Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 8)
- N Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- M František Navrkal
- N Jaroslava Puntová
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 14)
- N Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- N Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- A Jan Farský
- M Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- M Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 11)
- N Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 9)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 2M Omluven: 6)
- A Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- N David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- M Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- M Jaroslav Vymazal
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 10)
- M Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- M Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- N Irena Blažková
- N Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- M Milan Feranec
- N Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 0 | 4 | 0 | 2 | 20 |
Jihočeský | 13 | 2 | 4 | 0 | 1 | 6 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
Ústecký | 13 | 0 | 3 | 0 | 2 | 8 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 0 | 1 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 8 | 0 | 2 | 11 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 0 | 1 | 9 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
Vysočina | 10 | 1 | 2 | 0 | 1 | 6 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 6 | 0 | 3 | 10 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 0 | 1 | 7 |
Zlínský | 12 | 2 | 2 | 0 | 1 | 7 |
Celkem | 200 | 23 | 43 | 0 | 18 | 116 |