79. schůze, 328. hlasování, 12. února 2021, 09:56
Novela z. o kompenzačním bonusu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 72 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 80 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- Z Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Miroslav Samaš
- A Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- A Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A František Navrkal
- Z Jaroslava Puntová
- Z Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- A Jan Farský
- M Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 4)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9M Omluven: 6)
- Z Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- 0 Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5Z Zdržel se: 5)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- M Jaroslav Vymazal
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 7)
- M Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- A Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Irena Blažková
- Z Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 13 | 0 | 1 | 11 | 1 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 |
Plzeňský | 11 | 1 | 0 | 0 | 6 | 4 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 13 | 2 | 0 | 2 | 7 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 0 | 2 | 6 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 1 | 3 | 9 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 1 | 5 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 0 | 4 | 6 | 7 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 |
Celkem | 200 | 72 | 2 | 15 | 80 | 31 |