79. schůze, 336. hlasování, 12. února 2021, 11:05
Novela z. o Vojenském zpravodajství
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 100 | Je třeba: 51
A Ano: 71 | N Ne: 11 | 0 Nepřihlášen: 69 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- N František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- 0 Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Miroslav Samaš
- A Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- 0 Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- 0 Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- N František Navrkal
- 0 Jaroslava Puntová
- 0 Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Věra Adámková
- 0 Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- M Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- 0 Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- 0 Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- 0 David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- 0 Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- 0 Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- 0 Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- A Klára Dostálová
- 0 Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- 0 Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- 0 David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- M Jaroslav Vymazal
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- 0 Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- 0 Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Irena Blažková
- 0 Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- 0 Ladislav Okleštěk
- 0 Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- 0 Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 14 | 1 | 6 | 4 | 1 |
Jihočeský | 13 | 6 | 1 | 3 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 3 | 1 | 2 | 1 | 4 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Ústecký | 13 | 2 | 1 | 7 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 2 | 11 | 1 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 1 | 7 | 2 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 6 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 1 | 8 | 2 | 7 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 8 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 5 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 71 | 11 | 69 | 18 | 31 |