87. schůze, 23. hlasování, 2. března 2021, 16:04
Pořad schůze
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 13).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 104 | Je třeba: 53
A Ano: 2 | N Ne: 72 | 0 Nepřihlášen: 1 | M Omluven: 95 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 10)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- N Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- M Jan Jakob
- M František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- N Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- M Miroslav Samaš
- M Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 7M Omluven: 6)
- N Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- M Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- N František Vácha
- N Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 3M Omluven: 8)
- M Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- M Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Miloslava Rutová
- N Pavel Šindelář
- M Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- N Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
(žádost o opravu záznamu) - M Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- N František Navrkal
- N Jaroslava Puntová
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 13)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- M Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- N Jan Farský
- Z Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 2M Omluven: 6)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 12)
- N Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- N Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- N Jaroslav Vymazal
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 6M Omluven: 9)
- Z Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- N Irena Blažková
- N Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 0 | 8 | 1 | 7 | 10 |
Jihočeský | 13 | 0 | 7 | 0 | 0 | 6 |
Plzeňský | 11 | 0 | 3 | 0 | 0 | 8 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
Ústecký | 13 | 0 | 5 | 0 | 2 | 6 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 7 | 0 | 3 | 13 |
Liberecký | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 8 | 0 | 2 | 12 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 4 | 0 | 1 | 6 |
Pardubický | 10 | 0 | 5 | 0 | 2 | 3 |
Vysočina | 10 | 0 | 5 | 0 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 7 | 0 | 6 | 9 |
Olomoucký | 12 | 0 | 6 | 0 | 2 | 4 |
Zlínský | 12 | 0 | 4 | 0 | 2 | 6 |
Celkem | 200 | 2 | 72 | 1 | 30 | 95 |