94. schůze, 9. hlasování, 26. března 2021, 19:44
Návrh na vyslovení souhlasu PS s prodloužením doby nouzového stavu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 99 | Je třeba: 50
A Ano: 56 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 1 | M Omluven: 100 | Z Zdržel se: 43 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 7)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- A František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Miroslav Samaš
- M Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- Z Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- M Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 8)
- M Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- M Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Miloslava Rutová
- M Pavel Šindelář
- Z Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 8)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A František Navrkal
- M Jaroslava Puntová
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 13)
- M Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- M Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- A Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- M Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- M Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- Z David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9Z Zdržel se: 6M Omluven: 7)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2M Omluven: 9)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- A Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 14)
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- M Libor Hoppe
- A Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- M Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- M Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M Irena Blažková
- M Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 0 | 1 | 8 | 7 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 0 | 2 | 7 |
Plzeňský | 11 | 1 | 0 | 0 | 2 | 8 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Ústecký | 13 | 2 | 0 | 0 | 3 | 8 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 0 | 0 | 3 | 13 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 0 | 0 | 6 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 0 | 2 | 5 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 0 | 2 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 0 | 0 | 5 | 14 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 0 | 3 | 5 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 0 | 2 | 7 |
Celkem | 200 | 56 | 0 | 1 | 43 | 100 |