98. schůze, 211. hlasování, 21. dubna 2021, 15:20
Návrh na zřízení VK k ekologické katastrofě na řece Bečvě
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 90 | Je třeba: 46
A Ano: 52 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 0 | M Omluven: 110 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 17)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Jan Jakob
- M František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- M Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- M Miroslav Samaš
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- M Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- M Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- M Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- M František Vácha
- A Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- M Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Miloslava Rutová
- M Pavel Šindelář
- M Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 9)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A František Navrkal
- M Jaroslava Puntová
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 13)
- Z Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- M Jan Farský
- A Dominik Feri
- M Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- M Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- M Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- Z David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6Z Zdržel se: 6M Omluven: 10)
- M Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- Z David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- M Jaroslav Vymazal
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 13)
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- M Libor Hoppe
- M Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- Z Irena Blažková
- Z Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- M Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- M Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 0 | 0 | 3 | 17 |
Jihočeský | 13 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 0 | 1 | 7 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Ústecký | 13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 9 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 0 | 0 | 5 | 13 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 0 | 0 | 6 | 10 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 0 | 4 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 0 | 0 | 4 | 13 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 0 | 2 | 7 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 0 | 1 | 7 |
Celkem | 200 | 52 | 3 | 0 | 35 | 110 |