104. schůze, 44. hlasování, 26. května 2021, 09:10
Pořad schůze
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 45, stenoprotokol č. 35). Hlasování bylo opakováno (č. 46).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 141 | Je třeba: 71
A Ano: 98 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 39 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 43 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- 0 Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Jan Jakob
- Z František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Miroslav Samaš
- 0 Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- Z František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Miloslava Rutová
- M Pavel Šindelář
- M Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- Z František Navrkal
- A Jaroslava Puntová
- 0 Jan Richter
- A Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7M Omluven: 6)
- 0 Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- Z Jana Černochová
- 0 Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- M Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- A Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
(námitka proti hlasování) - Z Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- A Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- Z Jaroslav Vymazal
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- Z Libor Hoppe
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- 0 Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Irena Blažková
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 9 | 0 | 7 | 7 | 3 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 6 | 0 | 5 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 0 | 7 | 7 | 6 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 4 | 5 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 5 | 6 | 2 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 98 | 0 | 39 | 43 | 20 |