104. schůze, 82. hlasování, 26. května 2021, 11:48
Vl.n.z. - stavební zákon - EU
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 83, stenoprotokol č. 50). Hlasování bylo opakováno (č. 84).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 179 | Je třeba: 90
A Ano: 88 | N Ne: 42 | 0 Nepřihlášen: 3 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 49 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 8Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- Z Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Jan Jakob
- N František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
(námitka proti hlasování) - A Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- N Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Miroslav Samaš
- N Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- N František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Miloslava Rutová
- M Pavel Šindelář
- M Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- Z František Navrkal
- A Jaroslava Puntová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- A Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- N Jan Farský
- M Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- N Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- A Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- N Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 4)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- N Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- N Jaroslav Vymazal
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- N Libor Hoppe
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- N Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Irena Blažková
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 8 | 0 | 7 | 3 |
Jihočeský | 13 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 0 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 5 | 1 | 0 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 6 | 2 | 5 | 4 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 4 | 0 | 5 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 3 | 0 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 7 | 1 | 3 | 2 |
Olomoucký | 12 | 7 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 88 | 42 | 3 | 49 | 18 |