93. schůze, 6. hlasování, 27. května 2021, 16:33
Národní plán obnovy
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 90 | Je třeba: 46
A Ano: 22 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 24 | M Omluven: 86 | Z Zdržel se: 68 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 14)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Jan Jakob
- Z František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- M Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Miroslav Samaš
- M Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- Z František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- Z Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- M Kamal Farhan
- M Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- Z Miloslava Rutová
- M Pavel Šindelář
- Z Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- Z František Navrkal
- Z Jaroslava Puntová
- Z Jan Richter
- M Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 15)
- Z Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- M Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- M Jan Farský
- M Dominik Feri
- M Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- Z Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- 0 Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- M David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 10)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- M Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- 0 Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- 0 Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- 0 Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- Z Jaroslav Vymazal
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 9)
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- Z Libor Hoppe
- Z Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- Z Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- Z Irena Blažková
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 3 | 0 | 1 | 8 | 14 |
Jihočeský | 13 | 2 | 0 | 1 | 8 | 2 |
Plzeňský | 11 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Ústecký | 13 | 1 | 0 | 2 | 6 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 0 | 2 | 5 | 15 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 0 | 5 | 6 | 10 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 4 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 1 | 3 | 4 |
Vysočina | 10 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 0 | 1 | 9 | 9 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 2 | 7 | 2 |
Celkem | 200 | 22 | 0 | 24 | 68 | 86 |