104. schůze, 216. hlasování, 2. června 2021, 10:25
Novela z. o pobytu cizinců na území ČR - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 177 | Je třeba: 89
A Ano: 98 | N Ne: 59 | 0 Nepřihlášen: 4 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- N Jan Jakob
- N František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Miroslav Samaš
- N Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- A Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- N František Vácha
- A Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Miloslava Rutová
- N Pavel Šindelář
- Z Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- N František Navrkal
- A Jaroslava Puntová
- A Jan Richter
- Z Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- N Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- M Jan Farský
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Olga Sommerová
- N Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- N Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- N Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- M Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- N Jaroslav Vymazal
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 9Z Zdržel se: 2)
- N Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- N Libor Hoppe
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- N Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Irena Blažková
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 3M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 12 | 8 | 0 | 1 | 5 |
Jihočeský | 13 | 7 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 7 | 1 | 1 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 11 | 2 | 2 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 5 | 0 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 9 | 0 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 2 | 0 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 8 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 98 | 59 | 4 | 20 | 19 |