104. schůze, 248. hlasování, 2. června 2021, 11:21
Vl.n.z. - invazní nepůvodní druhy - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 37 | N Ne: 61 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 71 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Jan Jakob
- N František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- M Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- Z Miroslav Samaš
- 0 Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- N František Vácha
- N Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- Z Miloslava Rutová
- Z Pavel Šindelář
- N Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- N František Navrkal
- Z Jaroslava Puntová
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- Z Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- N Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- M Jan Farský
- A Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Olga Sommerová
- A Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- N Petr Pávek
- A David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 2)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- M Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12)
- A Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- Z Libor Hoppe
- Z Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- N Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- 0 Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Irena Blažková
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 2 | 7 | 3 | 8 | 6 |
Jihočeský | 13 | 4 | 7 | 1 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 3 | 0 | 6 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Ústecký | 13 | 2 | 3 | 1 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 7 | 2 | 6 | 4 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 6 | 1 | 10 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 1 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 0 | 3 | 1 |
Vysočina | 10 | 6 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 7 | 1 | 12 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 0 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 1 | 5 | 0 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 37 | 61 | 10 | 71 | 21 |