111. schůze, 66. hlasování, 7. července 2021, 16:02
Vl.n.z.o zvl.způsobech hlasování do Poslanecké sněmovny
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 137 | Je třeba: 69
A Ano: 36 | N Ne: 17 | 0 Nepřihlášen: 39 | M Omluven: 24 | Z Zdržel se: 84 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 9M Omluven: 3)
- Z Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- 0 Jan Jakob
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- Z Miroslav Samaš
- 0 Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- 0 Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- N Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- A František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- Z Miloslava Rutová
- A Pavel Šindelář
- Z Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- N Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A František Navrkal
- Z Jaroslava Puntová
- 0 Jan Richter
- Z Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- Z Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Olga Sommerová
- A Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- 0 Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- Z David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9M Omluven: 3)
- Z Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- N Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- 0 Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- 0 Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- 0 Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10M Omluven: 3)
- M Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- A Libor Hoppe
- N Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- 0 David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- A Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Irena Blažková
- Z Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 2 | 8 | 9 | 3 |
Jihočeský | 13 | 4 | 1 | 3 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 1 | 5 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Ústecký | 13 | 2 | 2 | 3 | 6 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 1 | 5 | 7 | 4 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 2 | 4 | 9 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 1 | 3 | 4 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 0 | 3 | 5 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 1 | 0 | 6 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 3 | 2 | 10 | 3 |
Olomoucký | 12 | 1 | 2 | 2 | 5 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 1 | 1 | 6 | 2 |
Celkem | 200 | 36 | 17 | 39 | 84 | 24 |