111. schůze, 93. hlasování, 8. července 2021, 12:29
Novela ústav. z. - Ústava ČR
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 109 | Je třeba: 55
A Ano: 108 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 38 | M Omluven: 53 | Z Zdržel se: 1 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 2M Omluven: 10)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- 0 František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- M Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Miroslav Samaš
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- 0 František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 6)
- M Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Miloslava Rutová
- M Pavel Šindelář
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A František Navrkal
- A Jaroslava Puntová
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 3M Omluven: 7)
- A Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- M Jan Farský
- 0 Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Olga Sommerová
- A Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- A Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- 0 Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- M David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5M Omluven: 4)
- A Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 6)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- 0 Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- 0 Jan Pošvář
- 0 Jaroslav Vymazal
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Libor Hoppe
- 0 Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- 0 Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- M Irena Blažková
- A Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 14 | 0 | 2 | 0 | 10 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 1 | 0 | 6 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 8 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 0 | 3 | 0 | 7 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 5 | 0 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 1 | 0 | 6 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 9 | 1 | 2 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 108 | 0 | 38 | 1 | 53 |