111. schůze, 176. hlasování, 14. července 2021, 12:03
Novela z. o podporovaných zdrojích energie - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 176 | Je třeba: 89
A Ano: 81 | N Ne: 35 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 60 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Miroslav Samaš
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- N Miloslava Rutová
- A Pavel Šindelář
- Z Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A František Navrkal
- Z Jaroslava Puntová
- Z Jan Richter
- N Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- A Olga Sommerová
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 4Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- Z Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- N Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- N David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- A Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Libor Hoppe
- Z Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Irena Blažková
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 5 | 2 | 4 | 5 |
Jihočeský | 13 | 7 | 2 | 1 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 13 | 4 | 3 | 0 | 5 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 15 | 0 | 2 | 5 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 4 | 0 | 9 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 0 | 6 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 3 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 2 | 0 | 9 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 0 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 81 | 35 | 5 | 60 | 19 |