111. schůze, 187. hlasování, 14. července 2021, 12:12
Novela z. o podporovaných zdrojích energie - EU
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 188, stenoprotokol č. 183). Hlasování bylo opakováno (č. 189).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 177 | Je třeba: 89
A Ano: 94 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 4 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 64 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- N František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Miroslav Samaš
- Z Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- Z František Vácha
- A Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Miloslava Rutová
- Z Pavel Šindelář
- A Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- M Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- N František Navrkal
- A Jaroslava Puntová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- A Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- Z Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- N Olga Sommerová
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- M Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- A David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- A Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- N Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- A David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
(námitka proti hlasování)
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- Z Jaroslav Vymazal
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- A Libor Hoppe
- Z Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- N Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Irena Blažková
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 6)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 1 | 2 | 8 | 5 |
Jihočeský | 13 | 6 | 1 | 1 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 0 | 3 | 3 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 7 | 1 | 0 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 6 | 1 | 7 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 2 | 0 | 8 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 2 | 0 | 8 | 2 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 1 | 0 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 94 | 19 | 4 | 64 | 19 |