111. schůze, 215. hlasování, 16. července 2021, 09:00
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 47 | Je třeba: 24
A Ano: 4 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 106 | M Omluven: 47 | Z Zdržel se: 42 |
Volební kraj Středočeský (0 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Jan Jakob
- 0 František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- 0 Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- Z Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- 0 Miroslav Samaš
- 0 Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- 0 Lukáš Kolářík
- 0 Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- 0 František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- M Kamal Farhan
- 0 Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- Z Miloslava Rutová
- M Pavel Šindelář
- Z Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (0 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- 0 Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- Z František Navrkal
- 0 Jaroslava Puntová
- M Jan Richter
- Z Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (0 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- Z Věra Adámková
- 0 Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- M Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- 0 Robert Králíček
- 0 Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Ondřej Profant
- 0 Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Olga Sommerová
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- M Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- 0 Tomáš Martínek
- 0 Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- Z David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7M Omluven: 7)
- 0 Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- 0 Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- 0 Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- 0 Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- 0 Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (0 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- M Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- 0 Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Mikuláš Ferjenčík
- 0 Jan Chvojka
- 0 David Kasal
- 0 Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- 0 Jan Řehounek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (0 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- Z Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- 0 Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Monika Oborná
- 0 Jan Pošvář
- 0 Jaroslav Vymazal
- 0 Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 5M Omluven: 7)
- 0 Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- 0 Radek Holomčík
- Z Libor Hoppe
- 0 Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- 0 Karel Rais
- M Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Irena Blažková
- Z Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- 0 Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (0 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- 0 Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 0 | 0 | 15 | 6 | 5 |
Jihočeský | 13 | 1 | 0 | 5 | 4 | 3 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 4 | 2 | 5 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 0 | 0 | 9 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 0 | 15 | 5 | 4 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 5 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 0 | 7 | 7 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 8 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 0 | 7 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 0 | 0 | 9 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 0 | 10 | 5 | 7 |
Olomoucký | 12 | 0 | 1 | 3 | 2 | 6 |
Zlínský | 12 | 0 | 0 | 5 | 3 | 4 |
Celkem | 200 | 4 | 1 | 106 | 42 | 47 |