118. schůze, 82. hlasování, 15. září 2021, 15:52
Novela z. o posuzování vlivů na životní prostředí
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 118 | Je třeba: 60
A Ano: 102 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 48 | M Omluven: 34 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 10)
- M Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- Z František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Miroslav Samaš
- M Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- 0 Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- 0 Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- A Miloslava Rutová
- A Pavel Šindelář
- M Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- A Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- Z František Navrkal
- A Jaroslava Puntová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- A Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- 0 Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- 0 Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Olga Sommerová
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- M Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- 0 Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- A David Kasal
- 0 Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- A Libor Hoppe
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- 0 Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- Z Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Irena Blažková
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 0 | 4 | 2 | 10 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 9 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 0 | 9 | 3 | 5 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 5 | 2 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 4 | 2 | 3 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 102 | 0 | 48 | 16 | 34 |