118. schůze, 98. hlasování, 16. září 2021, 11:12
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 118 | Je třeba: 60
A Ano: 3 | N Ne: 31 | 0 Nepřihlášen: 8 | M Omluven: 74 | Z Zdržel se: 84 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12M Omluven: 7)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- N Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Jan Jakob
- N František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- N Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- Z Miroslav Samaš
- M Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- N Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- M Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- M František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- N Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Miloslava Rutová
- N Pavel Šindelář
- M Karla Šlechtová
- 0 Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 1Z Zdržel se: 4)
Volební kraj Ústecký (Z Zdržel se: 10M Omluven: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- Z František Navrkal
- Z Jaroslava Puntová
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10M Omluven: 3)
- Z Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- N Jan Čižinský
- M Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- 0 Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- N Karel Schwarzenberg
- N Olga Sommerová
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- M Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- Z David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 11)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- A Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- M Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- M Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- Z Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- Z Jaroslav Vymazal
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 8)
- N Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- N Libor Hoppe
- M Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- Z Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- Z Irena Blažková
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 0 | 6 | 1 | 12 | 7 |
Jihočeský | 13 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 |
Plzeňský | 11 | 0 | 2 | 1 | 2 | 6 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 |
Ústecký | 13 | 0 | 0 | 0 | 10 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 9 | 2 | 10 | 3 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 0 | 4 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 3 | 0 | 6 | 11 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 0 | 4 | 7 |
Pardubický | 10 | 1 | 0 | 0 | 2 | 7 |
Vysočina | 10 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 4 | 1 | 10 | 8 |
Olomoucký | 12 | 0 | 1 | 0 | 5 | 6 |
Zlínský | 12 | 0 | 2 | 1 | 7 | 2 |
Celkem | 200 | 3 | 31 | 8 | 84 | 74 |