8. schůze, 73. hlasování, 6. února 1997, 09:39
Odp.členů vlády na písem.interp.poslanců
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 68 | N Ne: 65 | 0 Nepřihlášen: 37 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- Z Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- A František Čech
- A Václav Exner
- Z Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- 0 Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- Z Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
- N Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Jan Bláha
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N Ivan Kočárník
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- Z Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- 0 Roman Češka
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- Z Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- Z Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- N Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- 0 Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- N František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- N Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- N Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- 0 Pavel Bratinka
- A František Brožík
- 0 Tomáš Březina
- 0 Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- 0 Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 120 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- Z Libor Ambrozek
- N Vladimír Bartoš
- N Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- 0 Vladimír Dlouhý
- N Michal Frankl
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- N Tomáš Květák
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- Z Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- N Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A František Chobot
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- Z Václav Klaus
- N Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- A Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- 0 Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Josef Ullmann
- 0 Jan Vik
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 10 | 6 | 4 | 0 |
Středočeský | 21 | 6 | 7 | 4 | 4 | 0 |
Jihočeský | 14 | 5 | 3 | 1 | 5 | 0 |
Severočeský | 20 | 8 | 7 | 3 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 8 | 11 | 4 | 3 | 0 |
Západočeský | 18 | 5 | 3 | 7 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 16 | 12 | 7 | 6 | 0 |
Severomoravský | 36 | 16 | 12 | 5 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 68 | 65 | 37 | 30 | 0 |